Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,80 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 12028

225 000 zł

4 518 zł /m²

Rata 1 053 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Bytom, Łagiewniki, Romanowskiego

2 pokoje, mieszkanie 49,80 m², piętro 2, oferta nr , 12028, Bytom, Łagiewniki, Łagiewniki, Romanowskiego
12028 - zdjęcie nr 0
12028 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 49.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,80 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę