Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,23 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr TC740077

518 000 zł

11 982 zł /m²

Rata 2 424 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Romana Felińskiego

2 pokoje, mieszkanie 43,23 m², piętro 2, oferta nr , TC740077, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Chwarzno-Wiczlino, Romana Felińskiego
TC740077 - zdjęcie nr 0
TC740077 - zdjęcie nr 1
TC740077 - zdjęcie nr 2
TC740077 - zdjęcie nr 3
TC740077 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.23 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,23 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę