Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 54,07 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TH636950

1 199 000 zł

22 175 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty The House

Gdynia, Redłowo, Powstania Wielkopolskiego

2 pokoje, mieszkanie 54,07 m², piętro 3, oferta nr , TH636950, Gdynia, Redłowo, Redłowo, Powstania Wielkopolskiego
TH636950 - zdjęcie nr 0
TH636950 - zdjęcie nr 1
TH636950 - zdjęcie nr 2
TH636950 - zdjęcie nr 3
TH636950 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 54.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,07 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę