Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,60 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 694924

459 000 zł

11 034 zł /m²

Rata 2 148 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty WRE Nieruchomości

Oława, Poranna

2 pokoje, mieszkanie 41,60 m², piętro 2, oferta nr , 694924, Oława, Poranna
694924 - zdjęcie nr 0
694924 - zdjęcie nr 1
694924 - zdjęcie nr 2
694924 - zdjęcie nr 3
694924 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 41.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,60 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2015

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę