Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 38120

730 000 zł

16 977 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 43 m², Pontonierów, Warszawa Rembertów (Rembertów)

Warszawa, Rembertów, Pontonierów

2 pokoje, mieszkanie 43,00 m², parter, oferta nr , 38120, Warszawa, Rembertów, Rembertów, Pontonierów
38120 - zdjęcie nr 0
38120 - zdjęcie nr 1
38120 - zdjęcie nr 2
38120 - zdjęcie nr 3
38120 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2020

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę