Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 22,75 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26033/2089/OMS

799 999 zł

35 165 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kościelisko, Polana Pająkówka

2 pokoje, mieszkanie 22,75 m², piętro 2, oferta nr , 26033/2089/OMS, Kościelisko, Polana Pająkówka
26033/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26033/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26033/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26033/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26033/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 22.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

22,75 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę