Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,22 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 44614

295 000 zł

6 247 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Górna, Podhalańska

2 pokoje, mieszkanie 47,22 m², parter, oferta nr , 44614, Łódź, Górna, Górna, Podhalańska
44614 - zdjęcie nr 0
44614 - zdjęcie nr 1
44614 - zdjęcie nr 2
44614 - zdjęcie nr 3
44614 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,22 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę