Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr BS2-MS-304453-32

721 600 zł

16 400 zł /m²

Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 4, oferta nr , BS2-MS-304453-32, Kraków, Prądnik Biały, Pękowicka
BS2-MS-304453-32 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-304453-32 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę