Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,19 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr BS1-MS-313410-16

578 000 zł

15 971 zł /m²

Rata 2 704 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieńczyce, os. Kalinowe

2 pokoje, mieszkanie 36,19 m², piętro 10, oferta nr , BS1-MS-313410-16, Kraków, Bieńczyce, os. Kalinowe
BS1-MS-313410-16 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-313410-16 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-313410-16 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-313410-16 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-313410-16 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,19 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1967

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę