Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,29 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr BS5-MS-313929-5

570 000 zł

12 586 zł /m²

Rata 2 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieńczyce, os. Albertyńskie

2 pokoje, mieszkanie 45,29 m², piętro 6, oferta nr , BS5-MS-313929-5, Kraków, Bieńczyce, os. Albertyńskie
BS5-MS-313929-5 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-313929-5 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-313929-5 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-313929-5 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-313929-5 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.29 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,29 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1966

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę