Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,90 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 3827/17584/OMS

648 000 zł

9 985 zł /m²

Rata 3 032 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Kolonia Gosławicka

2 pokoje, mieszkanie 64,90 m², piętro 1, oferta nr , 3827/17584/OMS, Opole, Kolonia Gosławicka
3827/17584/OMS - zdjęcie nr 0
3827/17584/OMS - zdjęcie nr 1
3827/17584/OMS - zdjęcie nr 2
3827/17584/OMS - zdjęcie nr 3
3827/17584/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

64,90 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę