Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 41643

440 000 zł

11 892 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 37 m², Oficerska, Wrocław Krzyki-Partynice (Krzyki)

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Oficerska

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 2, oferta nr , 41643, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Oficerska
41643 - zdjęcie nr 0
41643 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1978

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę