Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,27 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85438/6624/OMS

750 000 zł

20 123 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Nowolipki

2 pokoje, mieszkanie 37,27 m², piętro 4, oferta nr , 85438/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Nowolipki
85438/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85438/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85438/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85438/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85438/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,27 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1955

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę