Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,78 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 26522/2089/OMS

790 000 zł

14 968 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek

2 pokoje, mieszkanie 52,78 m², piętro 2, oferta nr , 26522/2089/OMS, Kraków, Zwierzyniec, Wola Justowska, Niezapominajek
26522/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26522/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26522/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26522/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26522/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.78 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,78 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę