Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,00 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 85351/6624/OMS

1 150 000 zł

22 115 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bemowo, Narwik

2 pokoje, mieszkanie 52,00 m², piętro 5, oferta nr , 85351/6624/OMS, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Narwik
85351/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85351/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85351/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85351/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85351/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Bemowo, Narwik, 85351/6624/OMS | Tabelaofert.pl