Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,98 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMHOZO985

176 000 zł

4 634 zł /m²

Rata 823 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Rybnik, Morcinka

2 pokoje, mieszkanie 37,98 m², piętro 4, oferta nr , SMHOZO985, Rybnik, Morcinka
SMHOZO985 - zdjęcie nr 0
SMHOZO985 - zdjęcie nr 1
SMHOZO985 - zdjęcie nr 2
SMHOZO985 - zdjęcie nr 3
SMHOZO985 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,98 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,40 m

Rok Budowy:

1972

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę