Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,52 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS4-MS-314468-8

850 000 zł

16 498 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

2 pokoje, mieszkanie 51,52 m², piętro 2, oferta nr , BS4-MS-314468-8, Kraków, Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
BS4-MS-314468-8 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-314468-8 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-314468-8 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-314468-8 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-314468-8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,52 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2011

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę