Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TC796169

999 000 zł

15 136 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Michała Kajki

2 pokoje, mieszkanie 66,00 m², piętro 3, oferta nr , TC796169, Warszawa, Wawer, Wawer, Michała Kajki
TC796169 - zdjęcie nr 0
TC796169 - zdjęcie nr 1
TC796169 - zdjęcie nr 2
TC796169 - zdjęcie nr 3
TC796169 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

66,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę