Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS2-MS-314135-3

1 270 000 zł

26 907 zł /m²

Rata 5 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, Masarska

2 pokoje, mieszkanie 47,20 m², piętro 2, oferta nr , BS2-MS-314135-3, Kraków, Grzegórzki, Masarska
BS2-MS-314135-3 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-314135-3 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-314135-3 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-314135-3 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-314135-3 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,20 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę