Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 49,54 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 57085/4508/OMS

510 000 zł

10 295 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Jabłonna, Marmurowa

2 pokoje, mieszkanie 49,54 m², piętro 1, oferta nr , 57085/4508/OMS, Jabłonna, Marmurowa
57085/4508/OMS - zdjęcie nr 0
57085/4508/OMS - zdjęcie nr 1
57085/4508/OMS - zdjęcie nr 2
57085/4508/OMS - zdjęcie nr 3
57085/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 49.54 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,54 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę