Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85665/6624/OMS

559 000 zł

17 469 zł /m²

Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Łukowa

2 pokoje, mieszkanie 32,00 m², piętro 4, oferta nr , 85665/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Łukowa
85665/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85665/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85665/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85665/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85665/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,00 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1991

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę