Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,44 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMTEZI465

910 000 zł

17 691 zł /m²

Rata 4 258 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Ursynów, Lokajskiego

2 pokoje, mieszkanie 51,44 m², piętro 1, oferta nr , SMTEZI465, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Lokajskiego
SMTEZI465 - zdjęcie nr 0
SMTEZI465 - zdjęcie nr 1
SMTEZI465 - zdjęcie nr 2
SMTEZI465 - zdjęcie nr 3
SMTEZI465 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,44 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

1985

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę