Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,00 m², 2 pokoje, 9 piętro, oferta nr 85144/6624/OMS

730 000 zł

15 870 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Targówek, Krasnobrodzka

2 pokoje, mieszkanie 46,00 m², piętro 9, oferta nr , 85144/6624/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Krasnobrodzka
85144/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85144/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85144/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85144/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85144/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

9 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.