Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,40 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 44171

949 000 zł

16 250 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Warszawa, Targówek, Kondratowicza Ludwika

2 pokoje, mieszkanie 58,40 m², piętro 2, oferta nr , 44171, Warszawa, Targówek, Targówek, Kondratowicza Ludwika
44171 - zdjęcie nr 0
44171 - zdjęcie nr 1
44171 - zdjęcie nr 2
44171 - zdjęcie nr 3
44171 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,40 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2000

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę