Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 41,00 m², 2 pokoje, 11 piętro, oferta nr 12158

635 000 zł

15 488 zł /m²

Rata 2 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Kraków, Krowodrza, Kijowska

2 pokoje, mieszkanie 41,00 m², piętro 11, oferta nr , 12158, Kraków, Krowodrza, Kijowska
12158 - zdjęcie nr 0
12158 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 41 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,00 m²

Piętro:

11 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1993

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę