Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,59 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PRP-MS-75963

390 000 zł

11 967 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Szydłówek

2 pokoje, mieszkanie 32,59 m², piętro 1, oferta nr , PRP-MS-75963, Kielce, Szydłówek
PRP-MS-75963 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-75963 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-75963 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-75963 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-75963 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 32.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,59 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę