Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,08 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TWJ-MS-2617

557 000 zł

10 695 zł /m²

Rata 2 606 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Biuro Nieruchomości Twoje M

Kielce, Podkarczówka

2 pokoje, mieszkanie 52,08 m², piętro 1, oferta nr , TWJ-MS-2617, Kielce, Podkarczówka
TWJ-MS-2617 - zdjęcie nr 0
TWJ-MS-2617 - zdjęcie nr 1
TWJ-MS-2617 - zdjęcie nr 2
TWJ-MS-2617 - zdjęcie nr 3
TWJ-MS-2617 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 52.08 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,08 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę