Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,88 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr AG200179

399 000 zł

14 844 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Gdańsk, Brzeźno, Karola Chodkiewicza

2 pokoje, mieszkanie 26,88 m², piętro 4, oferta nr , AG200179, Gdańsk, Brzeźno, Karola Chodkiewicza
AG200179 - zdjęcie nr 0
AG200179 - zdjęcie nr 1
AG200179 - zdjęcie nr 2
AG200179 - zdjęcie nr 3
AG200179 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 26.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

26,88 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę