Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS4-MS-314647-21

650 000 zł

17 568 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, Kalwaryjska

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², piętro 2, oferta nr , BS4-MS-314647-21, Kraków, Podgórze, Kalwaryjska
BS4-MS-314647-21 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-314647-21 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-314647-21 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-314647-21 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-314647-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę