Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,39 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 25585/8647/OMS

829 000 zł

16 452 zł /m²

Rata 3 879 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Immobi

Warszawa, Ursynów, Jurajska

2 pokoje, mieszkanie 50,39 m², piętro 1, oferta nr , 25585/8647/OMS, Warszawa, Ursynów, Ursynów, Jurajska
25585/8647/OMS - zdjęcie nr 0
25585/8647/OMS - zdjęcie nr 1
25585/8647/OMS - zdjęcie nr 2
25585/8647/OMS - zdjęcie nr 3
25585/8647/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,39 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,80 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2017

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę