Logo

Nowe mieszkanie, 29,54 m², 2 pokoje, 10 piętro, oferta nr B41

277 676 zł

9 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kilińskiego

Elbląg, Zatorze, ul. Jana Kilińskiego

2 pokoje, mieszkanie 29,54 m², piętro 10, oferta nr B41, Kilińskiego, Elbląg, Zatorze, ul. Jana Kilińskiego
SALON Z ANEKSEM16,46 m²ANEKS SYPIALNY5,38 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ3,58 m²LOGGIA6,84 m²
Wymiary mieszkania 29.54 m², B41
Kilińskiego - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 29.54 m², B41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,54 m²

Piętro:

10 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,84 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Elbląg, Zatorze, ul. Jana Kilińskiego, B41 | Tabelaofert.pl