Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44611

930 000 zł

21 379 zł /m²

Rata 4 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Kraków, Podgórze, Jana Długosza

2 pokoje, mieszkanie 43,50 m², piętro 1, oferta nr , 44611, Kraków, Podgórze, Jana Długosza
44611 - zdjęcie nr 0
44611 - zdjęcie nr 1
44611 - zdjęcie nr 2
44611 - zdjęcie nr 3
44611 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę