Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,43 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr BS2-MS-311679-21

745 822 zł

15 400 zł /m²

Rata 3 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Imbramowska

2 pokoje, mieszkanie 48,43 m², piętro 7, oferta nr , BS2-MS-311679-21, Kraków, Prądnik Biały, Imbramowska
BS2-MS-311679-21 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-311679-21 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-311679-21 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-311679-21 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-311679-21 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,43 m²

Piętro:

7 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę