Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 15 piętro, oferta nr SMTUJU248

680 000 zł

15 455 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Mokotów, Iberyjska

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 15, oferta nr , SMTUJU248, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Iberyjska
SMTUJU248 - zdjęcie nr 0
SMTUJU248 - zdjęcie nr 1
SMTUJU248 - zdjęcie nr 2
SMTUJU248 - zdjęcie nr 3
SMTUJU248 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

15 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę