Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 58,95 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26635/2089/OMS

475 000 zł

8 058 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Rzeszów, Staroniwa, Hanasiewicza

2 pokoje, mieszkanie 58,95 m², piętro 1, oferta nr , 26635/2089/OMS, Rzeszów, Staroniwa, Hanasiewicza
26635/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26635/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26635/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26635/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26635/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 58.95 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

58,95 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę