Logo

Nowe mieszkanie, 44,15 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A5

721 626 zł

16 345 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Powstańców Śląskich (Południe), ul. Gwiaździsta 18/22

2 pokoje, mieszkanie 44,15 m², piętro 1, oferta nr A5, Nowe Centrum Południowe IV, Wrocław, Powstańców Śląskich (Południe), ul. Gwiaździsta 18/22
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 0
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 1
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 2
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 3
Nowe Centrum Południowe IV - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.15 m², A5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,58 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę