Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 86308/6624/OMS

1 520 000 zł

36 190 zł /m²

Rata 7 112 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Grzybowska

2 pokoje, mieszkanie 42,00 m², piętro 2, oferta nr , 86308/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Grzybowska
86308/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86308/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86308/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86308/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86308/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę