Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,66 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr BS4-MS-313989-14

760 000 zł

17 407 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka

2 pokoje, mieszkanie 43,66 m², piętro 2, oferta nr , BS4-MS-313989-14, Kraków, Grzegórzki, Grzegórzecka
BS4-MS-313989-14 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-313989-14 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-313989-14 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-313989-14 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-313989-14 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,66 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,72 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę