Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,07 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26182/2089/OMS

599 000 zł

15 331 zł /m²

Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Muchobór Wielki, Graniczna

2 pokoje, mieszkanie 39,07 m², piętro 3, oferta nr , 26182/2089/OMS, Wrocław, Muchobór Wielki, Graniczna
26182/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26182/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26182/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26182/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26182/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.07 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,07 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę