Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,30 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 1380/14727/OMS

619 000 zł

16 595 zł /m²

Rata 2 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Mokotów, Gotarda

2 pokoje, mieszkanie 37,30 m², piętro 6, oferta nr , 1380/14727/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Gotarda
1380/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1380/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1380/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1380/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1380/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,30 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1970

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę