Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr TC419114

335 000 zł

9 252 zł /m²

Rata 1 567 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Płock, Dobrzyńska

2 pokoje, mieszkanie 36,21 m², parter, oferta nr , TC419114, Płock, Dobrzyńska
TC419114 - zdjęcie nr 0
TC419114 - zdjęcie nr 1
TC419114 - zdjęcie nr 2
TC419114 - zdjęcie nr 3
TC419114 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36.21 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,21 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę