Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 26,44 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 47937/4508/OMS

510 000 zł

19 289 zł /m²

Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Wola, Czorsztyńska

2 pokoje, mieszkanie 26,44 m², piętro 2, oferta nr , 47937/4508/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Czorsztyńska
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 0
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 1
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 2
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 3
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 4
47937/4508/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

26,44 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę