Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,90 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 85530/6624/OMS

960 000 zł

18 861 zł /m²

Rata 4 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Mokotów, Czerska

2 pokoje, mieszkanie 50,90 m², piętro 6, oferta nr , 85530/6624/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Czerska
85530/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85530/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85530/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85530/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85530/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 50.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,90 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Mokotów, Czerska, 85530/6624/OMS | Tabelaofert.pl