Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 69,44 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BS4-MS-315201-19

739 000 zł

10 642 zł /m²

Rata 3 458 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Czechowicza

2 pokoje, mieszkanie 69,44 m², parter, oferta nr , BS4-MS-315201-19, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Prokocim, Czechowicza
BS4-MS-315201-19 - zdjęcie nr 0
BS4-MS-315201-19 - zdjęcie nr 1
BS4-MS-315201-19 - zdjęcie nr 2
BS4-MS-315201-19 - zdjęcie nr 3
BS4-MS-315201-19 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 69.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

69,44 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę