Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,36 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 85326/6624/OMS

730 000 zł

16 093 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Claudia Monteverdiego

2 pokoje, mieszkanie 45,36 m², piętro 2, oferta nr , 85326/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Claudia Monteverdiego
85326/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85326/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85326/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85326/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85326/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,36 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę