Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,57 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr WIL290286

1 450 000 zł

25 187 zł /m²

Rata 6 784 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Stegna, Brzozowa

2 pokoje, mieszkanie 57,57 m², piętro 2, oferta nr , WIL290286, Stegna, Brzozowa
WIL290286 - zdjęcie nr 0
WIL290286 - zdjęcie nr 1
WIL290286 - zdjęcie nr 2
WIL290286 - zdjęcie nr 3
WIL290286 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,57 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę