Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,22 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMMOVO537

319 000 zł

6 616 zł /m²

Rata 1 493 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Ruda Śląska, Bocianów

2 pokoje, mieszkanie 48,22 m², parter, oferta nr , SMMOVO537, Ruda Śląska, Bocianów
SMMOVO537 - zdjęcie nr 0
SMMOVO537 - zdjęcie nr 1
SMMOVO537 - zdjęcie nr 2
SMMOVO537 - zdjęcie nr 3
SMMOVO537 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,22 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,55 m

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę