Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,18 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS2-MS-300336-47

632 520 zł

14 000 zł /m²

Rata 2 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Bieżanów

2 pokoje, mieszkanie 45,18 m², piętro 1, oferta nr , BS2-MS-300336-47, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Bieżanów
BS2-MS-300336-47 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-300336-47 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-300336-47 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-300336-47 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-300336-47 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,18 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę