Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,66 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BS2-MS-307195-23

825 882 zł

17 700 zł /m²

Rata 3 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Dębniki, Babińskiego

2 pokoje, mieszkanie 46,66 m², parter, oferta nr , BS2-MS-307195-23, Kraków, Dębniki, Babińskiego
BS2-MS-307195-23 - zdjęcie nr 0
BS2-MS-307195-23 - zdjęcie nr 1
BS2-MS-307195-23 - zdjęcie nr 2
BS2-MS-307195-23 - zdjęcie nr 3
BS2-MS-307195-23 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.66 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,66 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę