Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,10 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 85470/6624/OMS

775 000 zł

16 454 zł /m²

Rata 3 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Wola, Aleja "Solidarności"

2 pokoje, mieszkanie 47,10 m², piętro 4, oferta nr , 85470/6624/OMS, Warszawa, Wola, Wola, Aleja "Solidarności"
85470/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85470/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85470/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85470/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85470/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,10 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Wola, Aleja "Solidarności", 85470/6624/OMS | Tabelaofert.pl